נטע לי ויואב בניסטי
נטע לי ויואב בניסטי
אנו שמחים על ההזדמנות להמליץ על קובי ועל חברת Plan Wed.
כבר בשיחה הטלפונית הראשונה שלנו עם מוריה הבנו שמדובר בחברה רצינית שיעשו הכל כדי שהאירוע שלנו יהיה מושלם. מוריה הבינה מתוך הדרישות שלנו מהו המקום המתאים ביותר עבורו ועזרה לנו לתכנן את התקציב בצורה מושלמת כך שלא היו שום הפתעות והסכום שנסגר היה בדיוק אותו הסכום ששילמנו לאחר האירוע.
ליאור
ליאור
עוד לא סגרתם אולם? די ג'י? צלם? רוצים שניה לעצור ו לעשות סדר בבאלגן? מאיפה מתחילים? אז ככה, אחרי שהתארסנו חשבנו לעצמנו מאיפה מתחילים החלטנו ללכת לפגישה במייק מי ווד ושם פגשנו את קובי. הגענו אליו עם תקציב מוגדר מראש. חשוב לציין שהוא ידע להתאים לנו ספקים לפי התקציב שלנו, ידע לקרוא מה אנחנו צריכים ומה נאהב ופתח בפנינו אפשרויות נוספות שלא חשבנו עליהם. מומלץ ביותר ללכת להתייעץ ולראות מה יש למייק מיי ווד. אז שיהיה במזל טוב.
חני
חני
חברים אני רוצה להמליץ לכל מי שטרם סגר אולם,צלם,די גי' ,וכל הדברים שמסביב על חברת Plan Wed , למי שלא מכיר מדובר בחברת הפקה שלא גובה מהלקוח שום תשלום וכל זה ללא שום התחייבות מצד הלקוח,קיבלנו מחירים מטורפים לווי חם וצמוד בכל שעה פיתרון לכל בעיה שיש, ויש...
אודליה
אודליה
הי לכולן.. רציתי לשתף אתכן, למי שמבולבלת.. מחפשת כיוון או רק התארסה עכשיו ולא יודעת מאיפה להתחיל.. פגשנו בחור בשם קובי מחברת Plan Wed - חברה שמפיקה ומארגנת אירועים עם שירות ללא תשלום.. יחד עם קובי הלכנו לראות אולמות, התייעצנו שאלנו ובדקנו וקובי שמח לעזור ולכוון אותנו למה שרצינו בדיוק! ממליצה לכולן! במיוחד לזוגות שעדיין לא סגורים על כיוון, מבולבלים או מעדיפים שמישהו טוב יארגן בשבילן.